Przejdź do głównej zawartości

Barbie Doctor 1988

O to zwykła Blond Barbie. Przybyła do mnie w dużym zestawie razem z Whitney Nurse. Bo szybkich ogledzinach i pomocy przy identyfikacji okazało się że to... jej koleżanka po wachu. Czyli Barbie Doctor z 1988 r. Wiedząc że razem z Whitney to jedna seria z miejsca ją polubiłem. Mimo że niczym szczególnym ta lalka się nie wyróżnia. Chyba tylko jak na lekarza przystało skromniejszą fryzurą niż zwykle. Lalka przeszła szybkie SPA i dostała nowe kolczyki bo żadnych nie miała. Fajnie ze dziewczyny po 30 latach nadal są razem. Jak widać nie pracują już w służbie zdrowia. Whitney została pisarka a Barbie ma swoją winnicę. Oto moja nowa lokatora....

Komentarze

  1. Piękna ♡ a na tych zdjęciach promocyjnych wygląda, jak z kadru jakiegoś modnego, amerykańskiego serialu z lat osiemdziesiątych ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Też mam Nurse Whitney i marzy mi się posiadać do niej Barbie i Kena z serii, a plener, w którym fotografowałeś Doctor Barbie jest mi dobrze znany :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Barbie Teresa Hollywood Hair 1992

Oto wyjątkowa Hollywood Teresa z 1992. Ubrałem ją w idealnie pasująca sukienke od Mattel. Poznaje ktoś co to za kreacja? Na żywo Teresa jest bardzo piękna a jej włosy zachowane idealnie. 

Totally Hair Barbie 1992

Siemka. Jako pierwszą lalkę na moim blogu przedstawię królową wśród Barbie. Absolutny hit sprzedażowy i ikonę lat 90. Totally Hair Barbie dotarła do mnie z olx w o dziwo stanie jakby ktoś ją wyciągnął z opakowania miesiąc temu. Włosy były tylko lekko poplątane, stawy nie wyrobione a ubranie i biżuteria w całości. Nie sprzedawał jej kolekcjoner, tylko dziewczyna która bawiła się tą lalką 25 lat temu i  dostała ją od ciotki z Włoch. Jej cena była tak dobra, ze nie wspomnę ile zapłaciłem. Osóbka ta ma jeszcze inne lalki w super stanie, mogę dać namiar :D  Najbardziej zadziwiły mnie materiałowe oryginalne majteczki pod sukienką. Lalka jest w cudnym stanie a po delikatnym SPA wygląda jak nowa z pudełka. Brakowało jej tylko bucików i akcesoriów do upinania włosów. Co o niej sądzę ? Kiedyś myślałem ze to nie moja bajka, aż ją wyciągnąłem z paczki po impulsywnym zakupie :) Teraz jestem zakochany w jej mocnym stylu i na pewno pozostanie na zawsze jako ozdoba kolekcji. Jest kwintesencją stylu B…

Nowe Ja

Teresa przeszła metamorfoze. Ostatni rok ciężko nad sobą pracowała. Nad kondycja i fizyczna i psychiczną. Madtrzejsza o nowe doświadczenia z większym optymizmem patrzy w przyszłość.