Przejdź do głównej zawartości

Melancholijny spacer

Teresa w nowej blond odsłonie ,

wybrała sie z swoim pupilem na spacer. Dzis jest bardzo ciepło ale i szaro. Pogoda przypomina początki wiosny, a przeciez mamy grudzień. Teresa nadal żle sypia mimo iż mineły juz trzy miesiące od zerwania. Może nowy rok przyniesie pozytywne zmiany w jej sercu .....

Terese a raczej Barbie Cukiernika dorwałem wczoraj w Auchan na wyprzedaży. Kosztowała całe 25 złotych i mogłem wybierac między  kilkunastoma wersjami tego samego modelu. Kazda była inaczej odmalowana, jedne troche krzywo, inne troche dziwnie. Wybrałem najładniejszą. Jej niskie ciałko zupełnie do niej nie pasowało więc dostała ruchome fashionistas (okropne miala to swoje). Teresa ma ciekawą urode, widać że to piękna brunetka która zbłądziła i przefarbowała się na blond. Ale mimo wszystko i tak jest ładna, a wam jak się podoba?  Ja bardzo chciałem ją mieć. 

Ps. @barbie.poland to moj instagram ;)

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Barbie Teresa Hollywood Hair 1992

Oto wyjątkowa Hollywood Teresa z 1992. Ubrałem ją w idealnie pasująca sukienke od Mattel. Poznaje ktoś co to za kreacja? Na żywo Teresa jest bardzo piękna a jej włosy zachowane idealnie. 

Totally Hair Barbie 1992

Siemka. Jako pierwszą lalkę na moim blogu przedstawię królową wśród Barbie. Absolutny hit sprzedażowy i ikonę lat 90. Totally Hair Barbie dotarła do mnie z olx w o dziwo stanie jakby ktoś ją wyciągnął z opakowania miesiąc temu. Włosy były tylko lekko poplątane, stawy nie wyrobione a ubranie i biżuteria w całości. Nie sprzedawał jej kolekcjoner, tylko dziewczyna która bawiła się tą lalką 25 lat temu i  dostała ją od ciotki z Włoch. Jej cena była tak dobra, ze nie wspomnę ile zapłaciłem. Osóbka ta ma jeszcze inne lalki w super stanie, mogę dać namiar :D  Najbardziej zadziwiły mnie materiałowe oryginalne majteczki pod sukienką. Lalka jest w cudnym stanie a po delikatnym SPA wygląda jak nowa z pudełka. Brakowało jej tylko bucików i akcesoriów do upinania włosów. Co o niej sądzę ? Kiedyś myślałem ze to nie moja bajka, aż ją wyciągnąłem z paczki po impulsywnym zakupie :) Teraz jestem zakochany w jej mocnym stylu i na pewno pozostanie na zawsze jako ozdoba kolekcji. Jest kwintesencją stylu B…

Nowe Ja

Teresa przeszła metamorfoze. Ostatni rok ciężko nad sobą pracowała. Nad kondycja i fizyczna i psychiczną. Madtrzejsza o nowe doświadczenia z większym optymizmem patrzy w przyszłość.