Przejdź do głównej zawartości

Królowa Śniegu

Komentarze

  1. Ona jest po prostu cudowna 😊 Bardzo lubię na moją SparkleEyes patrzeć. Twoja, w tej białej sukni i płaszczyku, tak pięknie wygląda ☺

    OdpowiedzUsuń
  2. Pięknie jej w tej bieli :D
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Wspaniały strój pięknej dziewczyny!

    OdpowiedzUsuń
  4. Dobrze, że kilka miesięcy temu udało mi się nabyć Sparkle Eyes, bo bym teraz Tobie bardzo zazdrościła ;)) ta Barbie jest piękna i w bieli wygląda obłędnie!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz