Królowa Śniegu grudnia 10, 2017 Udostępnij Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Udostępnij Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Komentarze Urszula Cz.Nardello10 grudnia 2017 13:41Uwiebiam ja <3 OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzmamidana10 grudnia 2017 23:24Ona jest po prostu cudowna 😊 Bardzo lubię na moją SparkleEyes patrzeć. Twoja, w tej białej sukni i płaszczyku, tak pięknie wygląda ☺OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzŚWIAT PORCELANOWYCH LAL12 grudnia 2017 00:00Pięknie jej w tej bieli :DPozdrawiam :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzolla12314 grudnia 2017 05:40Wspaniały strój pięknej dziewczyny!OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzBarbie Stuff23 grudnia 2017 07:12Dobrze, że kilka miesięcy temu udało mi się nabyć Sparkle Eyes, bo bym teraz Tobie bardzo zazdrościła ;)) ta Barbie jest piękna i w bieli wygląda obłędnie! OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
Uwiebiam ja <3
OdpowiedzUsuńOna jest po prostu cudowna 😊 Bardzo lubię na moją SparkleEyes patrzeć. Twoja, w tej białej sukni i płaszczyku, tak pięknie wygląda ☺
OdpowiedzUsuńPięknie jej w tej bieli :D
OdpowiedzUsuńPozdrawiam :)
Wspaniały strój pięknej dziewczyny!
OdpowiedzUsuńDobrze, że kilka miesięcy temu udało mi się nabyć Sparkle Eyes, bo bym teraz Tobie bardzo zazdrościła ;)) ta Barbie jest piękna i w bieli wygląda obłędnie!
OdpowiedzUsuń