Przejdź do głównej zawartości

Cat Burglar Barbie by Christian Louboutin 2009

Oto zupełnie unikatowa u nas w kraju Cat Burglar Barbie by Christian Louboutin z 2009r.
 Jest zupełnie hipnotyzująca i oszałamiająca. Skórzany strój jest na jej ciele uszyty bez możliwości zdjęcia go.
Barbie posiada w stroju tez kaptur z otworem na włosy. Natomiadt rękawiczki i skarpetki są namalowane. Cały wizerunek jest tajemniczy i bardzo seksowny.

Komentarze

 1. Tajemnicza to ona jest. Strój ma fajny. Ale mnie przeraża. Nie chciałabym się z nią spotkać 😝

  OdpowiedzUsuń
 2. FE-NO-ME-NA-LNA! absolutna laska DYNAMITU!

  w tym otoczeniu zdaje się być Płatną Zabójczynią
  w swym nowym przejściowym lokum, wynajętym
  tylko do realizacji jednorazowego zadania...

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdecydowanie ma swój urok :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta lalka jest oszałamiająca! O tylu wcieleniach Barbie nie mam jeszcze pojęcia... A ten kaptur z otworem na kitkę super ♡

  OdpowiedzUsuń
 5. ach! ...co za buźka! Cudowna :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Barbie Teresa Hollywood Hair 1992

Oto wyjątkowa Hollywood Teresa z 1992. Ubrałem ją w idealnie pasująca sukienke od Mattel. Poznaje ktoś co to za kreacja? Na żywo Teresa jest bardzo piękna a jej włosy zachowane idealnie. 

Totally Hair Barbie 1992

Siemka. Jako pierwszą lalkę na moim blogu przedstawię królową wśród Barbie. Absolutny hit sprzedażowy i ikonę lat 90. Totally Hair Barbie dotarła do mnie z olx w o dziwo stanie jakby ktoś ją wyciągnął z opakowania miesiąc temu. Włosy były tylko lekko poplątane, stawy nie wyrobione a ubranie i biżuteria w całości. Nie sprzedawał jej kolekcjoner, tylko dziewczyna która bawiła się tą lalką 25 lat temu i  dostała ją od ciotki z Włoch. Jej cena była tak dobra, ze nie wspomnę ile zapłaciłem. Osóbka ta ma jeszcze inne lalki w super stanie, mogę dać namiar :D  Najbardziej zadziwiły mnie materiałowe oryginalne majteczki pod sukienką. Lalka jest w cudnym stanie a po delikatnym SPA wygląda jak nowa z pudełka. Brakowało jej tylko bucików i akcesoriów do upinania włosów. Co o niej sądzę ? Kiedyś myślałem ze to nie moja bajka, aż ją wyciągnąłem z paczki po impulsywnym zakupie :) Teraz jestem zakochany w jej mocnym stylu i na pewno pozostanie na zawsze jako ozdoba kolekcji. Jest kwintesencją stylu B…

Nowe Ja

Teresa przeszła metamorfoze. Ostatni rok ciężko nad sobą pracowała. Nad kondycja i fizyczna i psychiczną. Madtrzejsza o nowe doświadczenia z większym optymizmem patrzy w przyszłość.