Przejdź do głównej zawartości

Posty

Królowa Śniegu

Najnowsze posty

BARBIE COLLECTOR LOOK SWEATER DRESS

Monika mieszka na południu Europy. Zima tu jest łagodniejsza. Wystarczy ciepły sweter i kawa w ręku. Z takim ekwipunkiem wybrała sie na niedzielny spacer...Lalka przybyła do mnie z rodzimego Olx w bardzo dobrej cenie. Mimo iż to seria kolekcjonerska jakość wykonania przypomina zwykłe fashionistas. Jednak sama w sobie jest piękną lalką. W torebce schowany ma smartfon, notes i ołówek. Stojak już złamałem :)

Barbie Totally Fashionistas

Przybył do mnie łepek Barbie Totally Hair.W oczekiwaniu na ciało z lat 90 wykonałem taką o to modnisie. Barbie zaś obdarzona w ruchome kończyny postanowiła zobaczyć miasto do którego ją przysłali. Łódź jak to Łódź, mogło być gorzej. Barbie i tak się cały czas uśmiecha...

Smutny spacer

Mimo wolnego dnia Teresa wstała dziś bardzo wcześnie. Problemy w związku nie pozwalają jej dobrze spać. Dlatego by wyciszyć głowe wybrała się na długi jesienny spacer po pobliskim parku. Spotkała tam starą znajomą która śpieszyła się na cmentarz. Przecież dziś 1 listopada! oznajmiła jej koleżanka. Teresa dzisiaj na żaden cmentarz się nie wybiera. W planach tylko Netflix i gorąca czekolada!


Po powrocie do domu swój plan zrealizowała...

Barbie GREEN Totally Hair

Witajcie :) Oto moja nowa zielona wersja Totally Hair Barbie ! W prezencie od Agnieszki z Rubinowego domu, moja czwarta Totalka otrzymała alternatywny look. Zielona sukienka została uszyta na jej zamówienie specjalnie dla mnie.  Bardzo mi sie taka wersja tego stroju podoba. Wyglada tak jakby sam Mattel go zaprojektował. A wy co myślicie?


Jesienny styl

Od kilku dni pada...
Mimo to Barbie postanowiła wybrać się na spacer. Ubrała się ciepło i skorzystała z momentu kiedy na chwilę wyszło słońce. Kolorowy płaszcz idealnie chroni przed chłodem i ... jesienną depresją. Pomarańczowe kalosze idealnie nadają sie do pokonywania kałuż.
Jak wam podoba się taki styl Barbie?

Cat Burglar Barbie by Christian Louboutin 2009

Oto zupełnie unikatowa u nas w kraju Cat Burglar Barbie by Christian Louboutin z 2009r.  Jest zupełnie hipnotyzująca i oszałamiająca. Skórzany strój jest na jej ciele uszyty bez możliwości zdjęcia go. Barbie posiada w stroju tez kaptur z otworem na włosy. Natomiadt rękawiczki i skarpetki są namalowane. Cały wizerunek jest tajemniczy i bardzo seksowny.