Przejdź do głównej zawartości

All American Barbie 1991

Hej
W stanie dość trupim, trafiła do mnie Barbie All American. Lalka o pięknej urodzie poczatku lat 90.  Ogromna fryzura, krótka grzywka i fajna bizuteria to jej znak rozpoznawczy. Pierscionek i klipsy kolczyków ma takie same jak Totally Hair. O to jak udalo mi się ją odswieżyć....

Komentarze

  1. Wygląda pięknie! Jaki Ty masz talent do ratowania lalkowych włosów <3 PS. co słychać u Teresy? ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudownie zrobiona, jak nowa! Dołączam się do pytania jak sobie radzi "Tereska"? Przebolała rozstanie?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jeszcze nie :) Teresa pozdrawia Cie serdecznie a ja szykuje nowy post o niej.

      Usuń
  3. Wspaniale teraz wygląda :-)

    OdpowiedzUsuń
  4. Woow, podziwiam, bo fryzura wygląda jak nówka z pudełka - jestem pod wrażeniem

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz